Каталог туров

Главная » Статьи » Автобусные туры в Европу » Автобусные туры в Европу

Польський круїз
                       Польський круїз 

Маршрут: Львів - Краків - Велічка - Кальварія Зебжидовська - Освенцім – Львів
Дата виїзду: 13.01, 28.01, 10.02, 24.02, 09.03, 23.03
Тривалість: 3 дні

від 110 €


Львів - Краків - Велічка - Кальварія Зебжидовська - Освенцім – Львів

  Січень                          Лютий                               Березень                       
13, 28                             10,24                                    9,23


• 8:00 - виїзд зі Львова. Перетин кордону. Переїзд територією Польщі. Ми разом з Вами проїдемося південно-східною частиною цієї гостинної країни. Оскільки традиційна польська гостинність виражається у прислів'ї «Гість у дім – Бог у дім».
Наш шлях пролягає до старовинного міста Краків. Але ми проїдемось не основною автострадою, що сполучає Львів і Краків, а другорядними дорогами щоб побачити декілька костьолів, які занесені До Списку ЮНЕСКО. Адже історичне минуле Малопольщі залишило свій слід не лише у вигляді кам'яних величних замків, тут збереглася велика кількість дерев'яних костьолів і церков, які дивують не лише логікою своїх конструкцій, але й живописними фактурами ґонту.
• Прибуття і поселення в готель.
• Пропонуємо екскурсію у одну з найяскравіших пам'яток списку ЮНЕСКО в Полщі, у «Соляні шахти Величка» - витвір природи і людини. Твори природи - сіль та її кристали, а також витвори людських рук - каплиці, скульптури і люстри із солі – є скарбом світової культури. Соляна шахта є також музеєм гірничої техніки, що походить з 13 століття.(20€)
• Нічліг.

• Сніданок.
• Пішохідна екскурсія по Кракові. Розташований на півдні Польщі Краків є одним із найдавніших міст і перлиною польської національної і світової культурної спадщини. Він з гідністю виконував функції столиці і резиденції королів. Це надзвичайне місто, що лежить над Віслою – найбільшою з польських рік, приваблює туристів із усього світу.
• Переїзд у Кальварію Зебжидовську. Всього 50 км від Кракова і ми опиняємося у «Єрусалимі», оскільки цей архітектурно-парковий комплекс: собор у стилі бароко, монастир бернардинців, 42 невеличких костели та каплички і багатокілометрові кальварійські стежки був збудований на початку ХVII ст. і присвячений Хресним мукам Спаса на зразок єрусалимського храму Гробу Господнього («Кальварія» у перекладі з латини означає «Голгофа»). У житті Івана Павла II Кальварія Зебжидовська займала особливе місце.
• Відвідання музею в знак пам'яті жертв в Освенцімі. Території колишніх концтаборів Auschwitz-Birkenau занесені до Списку світової спадщини ЮНЕСКО. На місці поспішно ліквідованих газових камер Біркенау споруджено меморіальний комплекс, що містить пам'ятні послання 20 мовами світу, включно з українською. Щороку табір приймає понад мільйон відвідувачів. Концтабори Освенціма – це місце мученицької смерті мільйонів людей у період Другої Світової війни. Найбільший гітлерівський концтабір на окупованій території Європи, в якому здійснювалися плани знищення інших націй, головним чином євреїв, яких звозили сюди з різних країн, і поляків. Саме тут, у Освенцімі, проводилися найстрашніші експерименти над людьми. Число жертв складно визначити – мова йде про понад півтора мільйони жертв 28 національностей. «Хай це місце вічно буде криком відчаю і попередженням для людства», це напис на меморіальній дошці освяченій папою Бенедиктом XVI.(15€)
• Повернення в готель у Краків.• Сніданок.
• Виїзд на Україну. Знову проїдемося Малопольщею, батьківщиною великого Поляка – Папи Римського Іоанна Павла II і Підкарпаттям, одинм із найтаємничіших закутків Польщі, який посилено охороняється.
• Перетин кордону.
• Прибуття до Львова.
Категория: Автобусные туры в Европу | Добавил: суперотдых (28.05.2012)
Просмотров: 279
Всего комментариев: 0