Каталог туров

Главная » Статьи » Автобусные туры в Европу » Автобусные туры в Европу

Пригоди в Європі
                 Пригоди в Європі

Маршрут: Львів - Будапешт - Сентедре - Кестхей - Тихань - Хевіз - Відень - Краків - Львів
Дата виїзду: 22.06, 27.07, 24.08, 28.09, 12.10, 19.10 ...
Тривалість: 6 днів

від 150 €


Львів - Будапешт - Сентедре - Кестхей - Тихань - Хевіз - Відень - Краків - Львів


Екскурсія по Будапешту, Відні та Кракові у вартості туру!!!


18:00 - виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд.

Прибуття у Будапешт.
Оглядова екскурсія по місту: панорама Будайської сторони, Пешта, та " найбільшої європейської річки " – Дунаю.Королівський палац, тераси Рибацького бастіону,огляд території Парламенту, Базиліка Святого Іштвана, площа Героїв, пам'ятник Тисячоліття, Замок Вайдахуняд, монумент Аноннімусу, міський парк Варошлігет. Вільний час.
Вільний час.
Рекомендуємо екскурсію в місто Сентендре ( 20 €) - чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
Повернення в Будапешт. Поселення в готель.
Вільний час.
Нічліг в готелі.


Сніданок.
Рекомендуємо екскурсію Тихань-Кестхей-Хевіз ( 30 €).
Переїзд на півострів Тихань-елегантний туристичний центр з його заповідником, фортецею, унікальним собором, прикрашеним дерев'яними фігурами, і пагорбом, який носить незвичну назву - Ехо ...
Купання в термальному озері Хевіз. Озеро Хевіз - єдине з найвідоміших і древніх курортів Угорщини. Він знаменитий своїм природним тепловодним озером, єдиним в Європі. Температура води влітку 31 градус, взимку - 26 градусів, що дозволяє купатися у відкритому озері цілий рік. Джерело дає на добу 86 млн. літрів теплої, багатої мінеральними речовинами води, завдяки чому вода озера повністю оновлюється за 72 години.
Повернення в Будапешт.
Прогулянка по Дунаю на кораблику (факультативно 25 €) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом.
Нічліг в готелі.


Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд в Австрію м. Відень.Екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе оглядову екскурсію по центральній частині імператорського міста. Ви побачите пам'ятник Марії - Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську Оперу, собор св. Стефана.
Вільний час.
Рекомендуємо відвідання замку Шонбрунн (25євро). Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер'єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством...Свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо – так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськими й індійськими мініатюрами, обрамленими позолоченими рамами.
Виїзд у готель.
Поселення в готель.
Нічліг.

Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд у Краків.
Оглядова екскурсія по Кракову. Місто – дивне, гарне і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і звичайно милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитися для того щоб від Барабакану пройтися по Флорианській вулиці до Ринкової площі, найбільшої у Європі міської площі з оригінальною шахматною забудовою, а також побувати на Королівському шляху, побачити Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи , Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, Маріацький костел – базиліка, у якій знаходиться унікальний дерев'яний готичний вівтар.
Вільний час.
Виїзд у Львів.

Ранкове прибуття у Львів.
Категория: Автобусные туры в Европу | Добавил: суперотдых (28.05.2012)
Просмотров: 174
Всего комментариев: 0