Каталог туров

Главная » Статьи » Автобусные туры в Европу » Автобусные туры в Европу

Супер дует: Прага + Краків
              Супер дует: Прага + Краків 
Маршрут: Львів – Прага – Краків – Львів
Дата виїздів: 17.05, 31.05, 14.06, 28.06, 12.07, 26.07 ...
Тривалість: 5 днів

125 €

Львів – Прага – Краків – ЛьвівТравень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад
17, 31 14, 28 12, 26 9, 23 13, 27 11, 25 8, 29


18:00 - виїзд зі Львова. Перетин кордону.


Приїзд в чарівну й неповторну Прагу (орієнтовно 12:00). Розміщення в готелі та відпочинок після переїзду. Екскурсійна програма "Старе місто" (використання громадського транспорту) - Вацлавська площа, собор Марії Сніжної, Порохова вежа, Муніципальний дім, костел святого Якуба, Староміська площа з відомими курантами, єврейське місто, а також Клементіум – колишнє місто єзуїтів. Вільний час.
Після захоплюючої екскурсії на Вас чекає незабутня прогулянка на кораблику (факультативно - 25 €). Прогулянка нічною Влтавой подарує Вам неймовірні пейзажі міста, чудову музику, різноманіття блюд, і напоїв чеської кухні. Жодна екскурсія не захопить так, як прогулянка над тихими водами прекрасної річки.
Повернення в готель (використання громадського транспорту). Нічліг.


Сніданок. Вільний день в Празі.
Туристам, які не повною мірою насолодитися красою Праги, пропонуємо екскурсію Празьким Градом (факультативно - 15 €). Празький Град - колись резиденцію чеських князів, пізніше королів, потім імператорів. Сьогодні ж це місце перебування президента ЧР. Пройшовши з надвір'я старого кремля Ви побачите чудовий, найбільший у країні Храм святого Віта. Екскурсія закінчиться в Південних садах Празького граду.
Вечірня екскурсія "Привиди із столиці Чехії – Праги" (факультативно – 15 €). Вночі, в світлі жовтих ліхтарів, легко втратити відчуття реального часу. Легко повірити в існування потойбічних сил - привидів. За довгі століття в Чехії зібралися багато нещасних душ, яким немає спокою ні на тому, ні на цьому світі. Говорять навіть - "В Чехії, замок без привида і зовсім не замок ", а замків в цій країні більше 2 з половиною тисяч. Так і бродять безпритульні душі по бруківках, страждаючи і марно шукаючи втіхи у переляканих перехожих.
Ввечері 22:00, запрошуємо відвідати шоу «Співаючі Фонтан» в Празі (факультативно - 15 €) http://www.krizikovafontana.cz/. Співаючі фонтани представляють собою дивний калейдоскоп водної, світлової та сценічної вистави, яка захоплює глядачів з усього світу . На сцені Співаючих фонтанів ожили численні сценічні проекти: використання водних та світлових ефектів народжують оригінальне шоу, музичні композиції, покладені на класичну музику і сучасні хіти. Починаючи з 2000 року успіхом і визнанням у глядачів користуються композиції, що використовують фільмові проекції на водний екран. Повернення в готель.
Нічліг.


Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Кракова.
Екскурсія по Кракову - місту чарів і магії: кажуть, що тут діє магічна сила, пов'язана з розміщеним там святим каменем, якому приписується велика могутність.
Відвідайте найпотаємніші місця колишньої королівської столиці Польщі. Пройдіться Королівської дорогою до Вавелю - резиденції власників країни, починаючи з другої половини ХІ ст., Пізніше названий польським Акрополем. Завітайте в Кафедральний собор (1364 р.), де проходила коронація і похорони майже всіх польських королів. На вежі Сигізмунда висить найвеличніший польський дзвін - Сигізмунд.
Відчуйте старовинну атмосферу, проходячи біля Флоріанських воріт і Барбакана.
Зануртеся в середньовіччя на площі Ринок, не забуваючи зайти в Сукенніци (стилю Ренесанс) - суконні ряди, де почали торгувати ще в ХІІІ ст.
Прислухайтеся, що говорить Вам серце, дивлячись на вівтар Віта Ствоша в 700-літньому Маріатскому костелі.
Collegium Maius. Головний корпус Ягеллонського університету, споруджений 1400, один з найстаріших університетів Європи, випускником, якого був Микола Коперник і інші.
А ще Ви почуєте звуки дзвіниці базиліки Діви Марії «хейнал», яка раптово обривається. За переказами - це гра трубача, який побачив що наближаються татарські війська і хотів попередити мешканців міста, але його вбиває татарська стріла ...
Після екскурсій Вас чекає Аквапарк (вхідні квитки оплачуються окремо). На площі більше 15 тис.кв.м. розміщений величезний басейн, зал з гірками, з'їздами, трубами, водоспадами і ріками.
Вільний час. Виїзд в сторону українського кордону.

Прибуття до Львова (орієнтовно 10:00).
Категория: Автобусные туры в Европу | Добавил: суперотдых (28.05.2012)
Просмотров: 232
Всего комментариев: 0